Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27355

Peaspetsialist ja vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • üldplaneeringute, teemaplaneeringute ja ehitusmääruste koostamise korraldamine ja koordineerimine;
  • eelnimetatud planeeringute ja nende lähteülesannete koostamine;
  • detailplaneeringute vastavuse hindamine üldplaneeringutele, teemaplaneeringutele ja ehitusmäärustele.

Ootused kandidaadile

  • arhitektuuri või linnaplaneerimise alane kõrgharidus;
  • projekteerimistarkvara ja kontoritarkvara MS Office 2000 valdamine;
  • algatusvõime ja loovus;
  • valmisolek meeskonnatööks;
  • soovitavalt hea vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalust;
  • meeldivat töökollektiivi;
  • Avaliku teenistuse seadusega ettenähtud soodustusi.

Lisainfo

Elulookirjeldus koos avaldusega saata hiljemalt 27. veebruariks 2004.

Tööpakkumise number
#27355