Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227216

Peaspetsialist (Ida-Viru keskus)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • riikliku järelevalve teostamine maaparanduse valdkonnas
  • maaparandussüsteemi maa-alal teostatavate tegevuste kooskõlastamine
  • riigi poolt korrashoitavate ühiseesvoolude hoiu korraldamisega seotud tegevuste läbiviimine
  • maaparandushoiukavade rakendamine
  • maaparandussüsteemi rajatiste andmete haldamine GIS andmebaasis
  • maaparandussüsteemi avarii põhjuste uurimise korraldamine

Ootused kandidaadile

  • maaparanduslik või veemajanduslik kõrgharidus
  • teadmised geoinfosüsteemidest ja kartograafiast
  • heal tasemel arvutikasutamise oskus
  • heal tasemel eesti keele suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • aktiivne ja vastutustundlik suhtumine töösse ning hea suhtlemisoskus ja koostöövõime
  • B kategooria juhiload

Kasuks tuleb töökogemus maaparandusega seotud valdkonnas ning varasem kokkupuude registrite või andmebaasidega.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Erialast täiendkoolitust
  • Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Jõhvis.

Tööpakkumise number
#227216