2023-08-23 14:48:55

Peaspetsialist (Ida piirkond)

CVKeskus.ee klient
Alates 1400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Kui Sa soovid panustada laste heaolu ja õiguste tagamisse, siis tea, et

OTSIME OMA LASTEKAITSE ÜKSUSESSE
PEASPETSIALISTI

kes on nõustajaks lastekaitse juhtumite lahendamisel oma tööpiirkonnas ning siseriikliku lapsendamise ettevalmistaja ja edasine korraldaja.

Peaspetsialisti peamised tööülesanded on:
• kohalike omavalitsuste juhtumialane nõustamine, abi juhtumipõhise võrgustikutöö korraldamisel
• siseriikliku lapsendamise protsesside ettevalmistamine ja edasine korraldamine (sh pereuuringu läbiviimine)
• riigi ja kohaliku omavalitsuse ametiisikute ning avalik-õiguslike ja eraõiguslike juriidiliste isikute nõustamine oma piirkonnas abivajavate või hädaohus olevate laste abistamise ning lapsendamise küsimustes

Ootused kandidaadile

OOTUSED KANDIDAADILE

• kõrgharidus sotsiaaltöö, lastekaitse või psühholoogia erialal
• vähemalt 2-aastane töökogemus lastekaitse valdkonnas
• väga hea suhtlemis- ja koostööoskus
• väga hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas
• eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskust B1 tasemel
• iseseisvus ja hea pingetaluvus
• B- kategooria autojuhilubade olemasolu

Kasuks tuleb eelnev töökogemus vanemliku hoolitsuseta lastega ning orienteerumine valdkonna õiguslikes regulatsioonides või õigusalane ettevalmistus.

OMALT POOLT PAKUME VÕIMALUST ENESETEOSTUSEKS, ARENGUKS JA KOOSTÖÖKS

Lisainfo

Töö piirkonnaks on Ida- Viru ja Lääne-Viru maakond, töökoha asukoht on Jõhvi. Töö alustamise aeg on 01.11.2016.a.
Kandideerimiseks ootame CV-d koos motivatsioonikirjaga.
Täiendav info alates 25.08.2016 telefonilt 620 8395.