Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51291

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
labori taimekaitsevahendite (pestitsiidide) kvaliteedi alase töö koordineerimine
taimekaitsevahendite kvaliteedi alaste analüüside läbiviimine
taimekaitsevahendite jääkide ja mükotoksiinide sisalduse analüüsimine erinevatel kromatograafilistel meetoditel ( HPLC, GC, LC )
töö kaasegses laboratooriumis

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
keemia- või biokeemia-alast kõrgharidust
eelnevat laboritöö kogemust
inglise keel valdamist vähemalt kesktasemel
arvuti kasutamise oskust (Word, Exel)
initsiatiivikust ja õppimisvõimet

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
sõbralikku kollektiivi
kaasaegseid seadmeid ja tingimusi
täiendõppe võimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Sakus

Tööpakkumise number
#51291

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2005
Kuulutus sisestati:
13. september 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem