Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138248

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- dokumendihaldussüsteemi haldamine ja arendamine (juhendmaterjalide koostamine ja täiendamine; igapäevane kasutajatugi; asjaajamiskorra täiendamine; dokumentide loetelu täiendamine jm)
- asutuse arhiiviga seotud toimingud (arhivaalide üle arvestuse pidamine; säilitustähtaja ületanud arhivaalide hävitamiseks ettevalmistamine ja hävitamise läbiviimine; arhiivi korrastamine ja kirjeldamine jm)
- avalikkusele suunatud ürituste ettevalmistamisele kaasaaitamine (infovahetuse korraldamine, teabematerjalide koostamine jm)

Ootused kandidaadile

  • erialast haridust
  • teadmisi asjaajamiskorrast
  • eelnevat töökogemust antud valdkonnas
  • õppimis- ja algatusvõimet.

Ettevõte pakub

- head töökeskkonda ja töösuhte püsivust
- transporti Tallinnast Sakku ja tagasi
- puhkust 35 kalendripäeva

Lisainfo

Töökoht asub Sakus

Tööpakkumise number
#138248

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem