Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196980

Peaspetsialist (ajutiselt äraoleva ametniku asendajana)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalhoolekande osakonna peaspetsialisti põhiülesanneteks on:

  • psüühilise erivajadustega täiskasvanute hoolekande korraldamine;
  • täiskasvanud isikutele eestkoste seadmise korraldamine;
  • hooldekodukohta ja koduteenuseid soovivate isikute taotluste menetlemine;
  • koduteenuseid kasutavate isikute sotsiaaltoetuste taotluste menetlemine;
  • sotsiaalnõustamine;
  • abivajajate külastamine kodudes ja hoolekandeasutustes nende tegeliku olukorra väljaselgitamiseks.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • sotsiaaltöö kõrgharidust;
  • eelnevat erialast töökogemust;
  • väga head suhtlemisoskust;
  • võimet töötada pingeolukordades;
  • initsiatiivikust ja oskust iseseisvalt töötada;
  • olulise eristamise oskust ja analüüsivõimet;
  • korrektsust, põhjalikkust, kohusetunnet, otsustus - ja vastutusvõimet;
  • väga head eesti keele oskust ja vene keele oskust suhtlemistasemel;
  • orienteerumist erialastes õigusaktides.

Ettevõte pakub

  • mitmekesist ja huvitavat tööd;
  • rikkalikult enesearendamise võimalusi;
  • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi.

Lisainfo

Palume esitada motiveeritud avaldus koos elulookirjeldusega.

Tööpakkumise number
#196980

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. mai 2010
Kuulutus sisestati:
10. mai 2010

Nõmme Linnaosa Valitsus on Tallinna linna ametiasutus, kes lahendab linnaosa oma haldusterritooriumil talle riigi ja Tallinna õigusaktidega pandud ülesandeid.

Vaata rohkem