2023-08-23 14:48:55

Peasekretär

CVKeskus.ee klient
1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime uut kogenud ja treenitud südant ehk täiskohaga PEASEKRETÄRI, kelle ülesandeks on:

  • Edasimüüjate tellimuste, saatelehtede ja arvete korrektne koostamine ja täitmisele edastamine. Võimalike tõrgete kliendisõbralik ja operatiivne lahendamine, protsessi parendamine.
  • Eraklientide tellimuste haldamine, komplekteerimine ja väljasaatmine.
  • Kauba ja valmistoodangu vastuvõtt ja ladude vaheliste liikumiste haldamine, korrektse inventuuri eest vastutamine.
  • Kuluarvete arhiveerimine ning maksete ettevalmistus internetipangas.
  • Perioodiliste lao- ja müügiaruannete koostamine vastavalt müügidirektori juhistele sh andmete haldus ja sorteerimine Excelis.
  • Müügidirektori ja müügijuhi assisteerimine klientidega suhtluses ja infovahetuses sh täpse toote-, hinna- ja tarneinfo haldus klientide lõikes.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • Energilist ja positiivset hoiakut (aga me ei välista ka tervislike küünikuid)
  • Head arvutamise oskust ning analüüsivõimet.
  • Suurepärast arvuti kasutamise oskust ja kiirust (vähemalt 3 aastat, soovituslikult 5-10 aastat arvutis töötamise kogemust)
  • Oskust tööd prioritiseerida ning enda tööaega planeerida.
  • Täpsust, kohusetunnet ja eeskujulikku "hügieeni" nii virtuaalses kui end ümbritsevas töökeskkonnas.
  • Kasuks tuleb:

    • varasem töökogemus müügisekretärina kaubandus- või logistikaettevõttes
    • võõrkeel(t)e oskus
    • enese ja rangete protsesside kehtestamise kogemus kollektiivis
    • huvi jookide vastu ja kasvõi näiliselt Nudisti portfelli tundmine ja fännamine

Omalt poolt pakume:Täistöökohta: E-R 9-18 sh 1 tund lõunat Töötasu: 1500 bruto, millele lisandub ettevõtte käekäigust sõltuv tulemustasu.

Ja veel neid asju ka:

  • Professionaalset, pühendunud ja pulli kollektiivi
  • Pahelisi ühisüritusi*
  • Töökohta kuumade start-uppide, disainerite jt coolimatest-coolimate vahel keset Telliskivi kvartalit (see kole kirjakeel on meelega)
  • Arenemisvõimalust ettevõtte sees

*Vajadusel ja huvi korral toetame ka harrastussporti jms aktiivset tegevust. Ei ole ainult nii, et müüme ja joome alkoholi ja teeme suitsu kõrvale.