Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65131

Peasekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

organisatsiooni tegevuse arendamine
infovahetuse edendamine
läbirääkimiste ettevalmistamine ja nende pidamine
klientide nõustamine
eelarve koostamine
organisatsiooni esindamine

Ootused kandidaadile

keskharidus
valdab hästi eesti ja inglise keelt, vene keele oskus suhtlustasandil
arvuti kasutamise oskus
hea suhtleja, hea pingetaluvusega, algatus- ja analüüsivõimeline, kohusetundlik, usaldusväärne

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
huvitavat, arenemisvõimalusi pakkuvat tööd
sõbralikku kollektiivi
täiendkoolitust

Lisainfo

Kasuks tuleb kõrgharidus, merendus- või ametiühingualane töökogemus, eelteadmised tööõigusalasest seadusandlusest, soome või rootsi keele oskus

Tööpakkumise number
#65131
Peasekretär