Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293227

Pearaamatupidaja/raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Raamatupidamisteenuse osutamine klientidele
  • Algdokumentide sisestamine andmebaasi
  • Aruannete koostamine ning õigeaegne esitamine
  • Aastaaruannete koostamine, konsolideerimine
  • Klientidega suhtlemine
  • Muud jooksvad raamatupidamisega seotud igapäevased toimingud

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus raamatupidamise vallas
  • Erialane väljaõpe, võib olla ka lõpetamisel
  • Teadmisi raamatupidamis- ja maksualasest seadusandlusest
  • Hea analüüsivõime
  • Hea arvutikasutamise oskus
  • Täpsus, põhjalikkus, kohusetundlikkus, ausus,
  • Hea pingetaluvus
  • Hea suhtlemisoskus ja soov teha meeskonnatööd
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Soovitavalt inglise, vene ja/või soome keele oskus
  • Kasuks tuleb raamatupidamistarkvara Saf 6 tundmine

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Enesetäiendamise võimalusi ja koolitust
  • Professionaalset meeskonda
  • Häid töötingimusi ning konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#293227

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
29. november 2012
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Ettevõte tegeleb raamatupidamisteenuse osutamisega aastast 2003.

Vaata rohkem