Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56852

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte majandusarvestuse nõuetekohane teostamine ja juhtimine

Ootused kandidaadile

Majandus- või raamatupidamisalane kõrgem haridus
Eelnev töökogemus raamatupidajana vähemalt 3 aastat
Eesti ja inglise keele hea oskus nii kõnes kui kirjas
Väga hea arvuti kasutamise oskus
Hea suhtleja
Nõudlikkus, täpsus ja pingetaluvust oma tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

Vastutusrikast ja pingelist tööd rahvusvahelises ettevõttes
Sõbralikku kollektiivi
Kaasaegseid töötingimusi
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#56852

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2005

AS Valga Lihatööstus on Eesti üks juhtivamaid lihatööstusi, mis kuulub ATRIA gruppi. Ettevõttes töötab üle 350 inimese ja 2004.a. netokäive oli 302 miljonit krooni.

Vaata rohkem