Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138763

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • raamatupidamise korraldamine ja jälgimine
  • bilansi-ja kasumiaruande koostamine
  • palkade ja puhkuste arvestamine
  • erinevate aruannete koostamine (1 kord kuus kirjalik aruanne inglise keeles)

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • majandusalast kõrgharidust
  • töökogemust pearaamatupidajana
  • head inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
  • kõrget stressitaluvust

Ettevõte pakub

vaata lisa www.varumees.ee

Lisainfo

Tööle asumine koheselt!

Tööpakkumise number
#138763

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2008

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid. Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev. Tänaseks kuuluvad OÜ Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum ja Competence-Forum.

Vaata rohkem