Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38116

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte raamatupidamisalase töö korraldamine ja juhtimine
- finants-, maksu- ja statistikaaruannete koostamine ja õigeaegne esitamine

Ootused kandidaadile

- majanduse- ja/või raamatupidamise alane kõrgharidus
- eelnev töökogemus pearaamatupidajana
- orienteerumine seadusandluses ja raamatupidamisalastes õigusaktides
- rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite tundmine
- juhtimiskogemus ja hea suhtlemisoskus
- hea analüüsi-, otsustus- ja sünteesivõime
- täpsus,korrektsus ning hea pingetaluvus
- väga hea arvuti kasutamise oskus
- riigikeele, inglise- ja vene keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- töökeskonda rahvusvahelises kontsernis
- konkurentsivõimelist töötasu
- tööalast täiendkoolitust

Lisainfo

Soovitav töökogemus vähemalt keskmise suurusega tootmisettevõttes.

Tööpakkumise number
#38116