Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120644

Tööpakkumise number

120644

Töö kirjeldus

Quattromed Gruppi kuuluvate ettevõtete finantsarvestuse pidamine, sealhulgas:
maksude arvestus
palgaarvestus
konsolideerimine
finantsaruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile

Töö on sobiv, kui omad erialast haridust ja kogemust töötades pearaamatupidajana. Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume sõbralikku kollektiivi ja võimalust eneseteostuseks.

Lisainfo

Raamatupidamisarvestus toimub programmis Navision Axapta. Pearaamatupidajale on abiks arvete sisestamisel ja lihtsamate tööde tegemisel raamatupidaja. Lisainfot saab finantsjuhilt (Terje Saarepuu, tel. 737 7070, e-mail: terje[at]quattromed.ee)

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2007
Kuulutus sisestati:
24. august 2007

Quattromed AS on kontserni emaettevõte, tütarettevõtetena kuuluvad kontserni Quattromed Cell Factory OÜ ning Quattromed HTI Laborid OÜ. Kontsern tegutseb laboratoorse diagnostika valdkonnas pakkudes meditsiinilabori teenuseid ning biotehnoloogia valdkonnas tegeledes biokeemiliste, molekulaar- ja rakubioloogiliste toodete ja teenuste arendamise, tootmise ja müügiga.
Grupi käive ulatub 50 miljoni kroonini ning töötajate arv 80 inimeseni. Quattromedi juhtimissüsteem vastab ISO 9001standardile ning ettevõtte juhtkond hindab kvaliteeti kõrgelt igas töövaldkonnas.