Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167268

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • raamatupidamisarvestuse korraldamine (nii ema- kui tütarfirma)
  • palgaarvestus
  • laoarvestus
  • finantsaruannete koostamine
  • prognooside, eelarvete ja rahavoogude koostamine ja analüüs
  • aastaaruande koostamine

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus
  • eelnev töökogemus pearaamatupidajana
  • heal tasemel arvutioskus
  • orienteerumine seadusandluses
  • analüütiline mõtlemine, iseseisvus, lojaalsus
  • suhtlemis- ja meeskonnatööoskus, professionaalne suhtumine töösse
  • sõbralikkus ja optimistlikkus

Ettevõte pakub

  • pingelist ja huvitavat tööd kiiresti arenevas firmas
  • töötulemustele vastavat palka
  • arenemisvõimalust ja täienduskoolitusi
  • abivalmis kolleege

Lisainfo

Lisaks CV-le ja kaaskirjale palume esitada ka palgasoovi

Tööpakkumise number
#167268

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2008

Mööbliait OÜ, mis on tuntust kogunud kui juhtiv vanamööblimüüja Eestis, on 1997. aastal asutatud AS Gerd Tartu tütarfirma. Mööbliaida kauplused tegutsevad Tartus, Sauel ja Rakveres. Lisaks sellele avasime 2007. aasta augustis Tartus ka eraldi klassikalises stiilis luksuslikku ja elegantset uut mööblit müüva kaupluse Miljöö ning 2008. aasta kevadel Tallinnas Peterburi tee 46 esinduskaupluse Miljöö.
Töötajaid on Mööbliait OÜ-s hetkel ligemale 30.

Vaata rohkem