Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61154

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sievert AB on Rootsi ekspordifirma, üks maailma juhtivatest kütte-, joote- ja keevitusseadmete tootjatest. Ettevõte töötab välja, toodab ja turustab seadmeid, mida müüakse rohkem kui 60 riigis. Sievert AB on osa 60-s riigis tegutsevast 1200 töötajaga Saksa Rothenberger Grupist. Ettevõtte ekspordimaht on umbes 90%. Sievert AB-l on neli tütarfirmat Euroopas ja USA-s, partnerfirma Venemaal, tehas Eestis ja keskladu Hollandis. Lisainfo www.sievert.se. Sieverti kaasaegses tehases töötab 35 inimest, kelle tööks on kvaliteetsete seadmete ja tööriistade kokkupanek.

Tööülesanded:

- kuluarvete kontroll
- aruandlus riigiametitele ja emafirmale
- kauba sisseostuarvete kontroll ja kinnitamine
- palgaarvestus

Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus
- inglise või rootsi keele oskus suhtlustasandil
- täpsus, korrektsus, sihikindlus
- eelnev erialane töökogemus
- hea arvutioskus

- huvitavat ja vastutusrikast ametikohta kaasaegses ning arenevas rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#61154