Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149792

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamisteks tööülesanneteks on kontserni raamatupidamisarvestuse ja –aruandluse korraldamine, sisekontrollisüsteemi arendamine ja juhtimine ning tütarettevõtete raamatupidamise- ja maksundusalane nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • arvestatav töökogemus pearaamatupidajana suurettevõttes
  • väga hea suhtlemisoskus
  • vene ja inglise keele oskus
  • juhtimis- ja meeskonnatöö oskus
  • täpsus ja korrektsus
  • hea pingetaluvus

Kasuks tuleb eelnev konsolideerimiskogemus kontsernitüüpi ettevõttes, programmide Hansa Financials ja Axapta tundmine.

  • arengu- ja eneseteostusvõimalust professionaalses meeskonnas
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • meeskonna tuge sisseelamisel ja heade tulemuste saavutamisel

Tööpakkumise number
#149792

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2008
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2008

AS Lemeks on 1993 aastal loodud, Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tänaseks on arenenud miljardi krooni suuruse konsolideeritud käibega rahvusvaheliseks metsatööstuskontserniks. Gruppi kuulub 22 tütar- ja sidusettevõtet, mis tegutsevad Eestis ja Lätis ning annavad tööd rohkem kui 500-le inimesele.

Vaata rohkem