Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54315

Tööpakkumise number

54315

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesanneteks on arendada edasi ettevõttes toimivat maksu- ja raamatupidamisarvestuse süsteemi.
Töö väljundina tuleb anda ettevõtte juhtkonnale ja omanikele nende poolt kehtestatud aruandluse piirides piisava detailsusega ja nõuetele vastavat finantsinformatsiooni.

Töötaja kindlustatakse töölaua ja arvutiga. Raamatupidamisprogrammiks on Hansa Raama.

Nõudmised kandidaadile

• Täpsus ja korrektsus;
• Finants- ja maksuarvestust käsitleva seadusandluse hea tundmine;
• Kasuks tuleb eelnev töökogemust pearaamatupidajana;
• Kohusetundlikkus ja ausus;
• Positiivne ellusuhtumine;
• Kommunikatsioonioskus;
• Arenemisvalmidus ja tahe asju juurde õppida.

Omalt poolt pakume motiveerivat palka, õppimisvõimalust ja arenemisvõimalust noores ja kiirelt arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Töötaja töö asukoht on Tartus.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2005
Kuulutus sisestati:
2. november 2005

OÜ B.I.A. on 2003.a. asutatud konsultatsiooni. - ja arendusettevõte. Meie põhikompetentsiks on kujunenud era- ja avaliku sektori klientidele EL struktuurifondide toetuste koostamiseks vajalike taotluste ning tasuvusanalüüside koostamine ja arendusprojektide juhtimine. Lisaks pakume strateegia arenduse-, projektijuhtimise-, finantsjuhtimise- ja investeerimisnõustamise teenuseid, kvaliteedijuhtimiskonsultatsioone ning strateegiliste äripartnerite leidmise võimalust. 2005.a. sügise seisuga töötab meil 10 inimest.