Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805240

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • igapäevane raamatupidamisarvestuse teostamine vallas;

  • sõltuva üksuse raamatupidamise korraldamine ja teostamine;

  • konsolideerimise protsessis osalemine.

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamis- või majandusalane kutse- või kõrgharidus;

  • varasem töökogemus raamatupidajana;

  • raamatupidamis- ja maksualaste õigusaktides orienteerumine;

  • väga hea analüütiline mõtlemine;

  • erinevate programmidega töötamise kogemus ja uute oskuste kiire omandamine;

  • kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi Pmen kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi;
  • erialaseid koolitusi;
  • kolleegide tuge;
  • motiveerivat töötasu.

Kandideerimise info

Kandideerimisavaldusi ootame hiljemalt 28. augustiks 2022 CV keskuse portaali või e-posti aadressile vald(ät)luunja.ee.

Vajalikud dokumendid: CV, kaaskiri

Lisainfo

Luunja Vallavalitsuse finantsjuht Hille Luts,
e-post hille.luts(ät)luunja.ee, telefon +372 741 7274

Tööpakkumise number
#805240