https://www.cvkeskus.ee/23952

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23952

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

As Valnes, rahvusvaheline 35 töötaja ja 95 miljoni krooni aastakäibega tööstuskaupade hulgi- ja projektimüügi ettevõte, pakub tööd pearaamatupidajale.


Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus
* programmi Navision kasutamiskogemus
* ühe võõrkeele oskus


Ettevõte pakub

Huvitavat tööd ja motiveerivat palka


Lisainfo

Vajalik usaldusväärsete soovitajate olemasolu.


Tööpakkumise number
#23952
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pearaamatupidaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!