Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621054

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • majandusarvestuse töökorralduse koordineerimine
  • valdkonnaga seotud protsesside loomine, juurutamine ja kontrollimine
  • raamatupidamise protsesside efektiivistamine läbi digitaliseerumise
  • tervik raamatupidamine (statistikaaruanded, maksuaruanded, laoarvestus, aastaaruanded)
  • perioodiliste finantsaruannete koostamine, konsolideerimisega tegelemine
  • ettevõtte esindamine suheldes audiitorite, maksuameti ning finantsala välispartneritega

Nõudmised kandidaadile

Meie ootused Sulle:
väga hea eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas, vene keele oskus kõnes
varasem töökogemus sarnasel positsioonil ja erialane kõrgharidus (soovituslik)
kogemus piirideülese kaubandusega
väga hea erialase seadusandluse tundmine
eelise annab rahvusvaheliste raamatupidamise standardite (IAS, IFRS) ja maksusüsteemide tundmine
meisterlik protsesside kujundamise ja juhtimise oskus

Omalt poolt pakume Sulle erialast tööd ettevõttes, kus Sul on võimalus panustada oma teadmiste ja oskustega ettevõtte arengusse rahvusvahelisel tasandil. Sind ootavad sõbralik kollektiiv ja head palgatingimused ning kaasaegsed töötingimused Kesklinnas.

Küsi lisainfot telefoni 5307 3011 teel, CV Keskuse värbamisspetsialist Brita Jakobson

Tööpakkumise number
#621054

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2019

Tatkraft AS on üks Euroopa juhtivaid kodutarvete hulgikaubandusega tegelevaid ettevõtteid. Tatkrafti tootesortimenti kuuluvad klassikalise ja kaasagse Euroopaliku disainiga kõrgkvaliteetsed kodu- ja vannitoatarvikud. Me oleme dünaamiline ja pidevalt arenev ettevõte, mis müüb oma tooteid Euroopas, USA-s, Kanadas ja Venemaal. Tatkrafti peakontor ja keskladu asuvad Tallinnas.
Tatkrafti edu aluseks on professionaalne ja motiveeritud meeskond. Kõrgekvaliteetsed tooted ja parim teenindus on meie prioriteetideks.
Loe meie kohta rohkem: https://tatkraft.ee/

Vaata rohkem