Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189121

Tööpakkumise number

189121

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja peamisteks tööülesanneteks on: finantsosakonna juhtimine ja arendamine, tütarettevõtete finantsarvestuse ohjamine ja konsolideerimine, raamatupidamis- ja finantsinfo kogumise korraldamine kogu ettevõttes ja uues, peagi käivitatavas majandustarkvaras (Visual). Osalemine ettevõtte juhtkonna tegevustes.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on finantsalase kõrgharidusega, finantsjuhi või pearaamatupidaja töökogemusega, juhtimisalase kogemusega, hea analüüsi- ja planeerimisoskusega, töös iseseisev ja hea pingetaluvusega. Ta tunneb hästi raamatupidamis- ja maksuseadusi.

Pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd pidevalt arenevas, rahvusvahelises ettevõttes ja arengule orienteeritud toetavat meeskonda. Osalemist kogu ettevõtte finantsjuhtimise, -analüüsi ja -kontrolli valdkonnas, häid arenguvõimalusi koos ettevõttega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2009

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks ning toodame ja müüme ka TANK kaubamärgi all garderoobisüsteeme, liuguksi ja vaheseinu. Oma ajaloo vältel oleme olnud stabiilne tööandja.