Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186953

Tööpakkumise number

186953

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja peamisteks tööülesanneteks on: Sunoreki raamatupidamise korraldamine ja arendamine, finantsosakonna juhtimine ja arendamine, raamatupidamis- ja finantsinfo kogumise korraldamine kogu ettevõttes, tütarettevõtete finantsarvestuse ohjamine ja konsolideerimine, raamatupidamise korraldamine uues, peagi käivitatavas majandustarkvaras (Visual).

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on finantsalase kõrgharidusega, pearaamatupidaja töökogemusega, juhtimisalase kogemusega, hea analüüsi- ja planeerimisoskusega, töös iseseisev ja hea pingetaluvusega. Ta tunneb hästi raamatupidamis- ja maksuseadusi.

Pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd pidevalt arenevas, rahvusvahelises ettevõttes ja arengule orienteeritud toetavat meeskonda. Osalemisvõimalused finantsjuhtimise, -analüüsi ja -kontrolli valdkonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2009
Kuulutus sisestati:
11. november 2009

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks ning toodame ja müüme ka TANK kaubamärgi all garderoobisüsteeme, liuguksi ja vaheseinu. Oma ajaloo vältel oleme olnud stabiilne tööandja.