Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62604

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Heale raamatupidamistavale, Eesti seadustele ja auditeerimise standardile vastava ning korrektselt funktsioneeriva raamatupidamise korraldamine ja teostamine ning järjepidevuse tagamine ettevõttes.
* Raamatupidamisbilansi koostamine, ettevõttesisese aruandluse ja analüüsi teostamine.
* Eelarvete koostamine ja palgaarvestus.
* Aruannete õigeaegne esitamine riigiorganitele ja ettevõtte juhtkonnale.

Ootused kandidaadile

* Põhjalikud teadmised raamatupidamist ja maksukorraldust puudutavast seadusandlusest.
* Hea analüütilise mõtlemisvõimega, süsteemne ja täpne.
* Valmisolek iseseisvaks ning kõrge vastutustundega tööks.
* Väga hea arvutioskus, Hansa raamatupidamisprogrammide ja Exceli tipptasemel kasutaja ning , soovitavalt, spetsialist müügiprogrammi Boom kasutamisel.
* Eesrindlik mõtteviis, hea organiseerimisvõime, valmisolek pingeliseks tööks.
* Töökogemus pearaamatupidajana vähemalt 4-5 aastat.
* Keskmisest suurem kohusetunne, arenenud vastutus- ja otsustusvõime.
* Ausus, korrektsus,usaldusväärsus ja lojaalsus ettevõttele.

MIS TULEB KASUKS:
* Erialane kõrgharidus.
* Huumorimeel ja positiivsus.
* Ambitsioonikus ja ettevõtlikkus.

* Selgeid eesmärke ja head eneseteostamise võimalust kiireltarenevas firmas.
* Mitmekülgset, huvitavat, pingelist ja vastutusrikast tööd.
* Võimalusi kiireks professionaalseks arenguks ja edukaks karjääriks.
* Meeldivat, töökat ja professionaalset kollektiivi ning tippspetsialistidest kolleege.
* Tehnilisel tipptasemel töövahendeid ja kaasaegset arvutisüsteemi.
* Kaasaegseid töötingimusi meeldivas ja stiilses töökeskkonnas uues büroohoones, mis asub Tallinnas Vana-Tartu mnt.20.
* Konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

JULGUSTAME
* Kui vaim on valmis ja süda soovib, siis tee see ära!

Tööpakkumise number
#62604