Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68645

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte majandusarvestuse nõuetekohane teostamine ja juhtimine . Igapäevane raamatupidamine.

Ootused kandidaadile

Majandus- või raamatupidamisalane kõrgem haridus
Eelnev töökogemus raamatupidajana vähemalt 3 aastat
Väga hea arvuti kasutamise oskus
Hea suhtleja
Nõudlikkus, täpsus ja pingetaluvust oma tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

Vastutusrikast ja pingelist tööd konsern ettevõttes
Sõbralikku kollektiivi
Kaasaegseid töötingimusi
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#68645