Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219555

Pearaamatupidaja

Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevaste raamatupidamisalaste toimingute teostamine vastavalt kehtivatele õigusaktidele, headele raamatupidamistavadele ja kutse-eetikale, sh

  • finantsarveldused ja asjakohane administratiivtöö
  • maksu- ja statistikaametiga suhtlemine ning riikliku aruandluse nõuetekohane korraldamine
  • laoarvestuse pidamine
  • palga- ja personaliarvestus
  • aruannete tähtaegne koostamine ja esitamine juhtkonnale
  • aastaaruande koostamine

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima hea suhtlemis-, analüüsi-ja iseseisva töö tegemise oskusega inimest, kellel on vähemalt 2 aastane töökogemus pearaamatupidajana. Vajalikud on teadmised Directo programmist ja kasuks tuleb ostualane töökogemus.
Sobid meie kollektiivi kui sul on:

  • eesti ja inglise keele oskus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • tahe ja võime tegeleda paljude asjadega üheaegselt

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda

Lisainfo

Kandideerimisel palun ära märkida palgasoov!

Tööpakkumise number
#219555

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2011
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2011

Sister OÜ, asutatud 1997, on üks juhtivaid garaažitarvikute, garderoobisüsteemide, vannitoatarvikute importijaid ja edasimüüjaid Eestis ning Baltikumis.
Alates 2007 aastast lisandus meie tootevalikusse aiakaubad ning 2010 aastast spordi-ja vabaajatooted.
2009 aastal korraldasime ümber kogu oma logistika ning kolisime lao Tallinnasse, aadressile Laki 28.
Meie kontor asub aadressil Tallinnas, Laki 26.

Tänasel päeval kuulub firma ridadesse 7 inimest, 2 neist müügijuhid, kes mööda Eestit ringi sõites kohtuvad
iganädalaselt oma klientidega.

Sister OÜ esindab Baltimaades Euroopa suurimaid ja tuntumaid kaubamärke nagu Vormann, Bisk, Rothley, Gedy jt.

Seoses pideva laienemisega otsime oma meeskonda kogemustega ja väga kohusetundlikku pearaamatupidajat