Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56611

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte majandusarvestuse nõuetekohane teostamine ja juhtimine
  • Ettevõtesiseste ja riiklike finantsaruannete ettevalmistamine ja esitamine
  • Juhtkonna nõustamine finantsalastes küsimustes

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus pearaamatupidajana
  • Erialane kõrgharidus
  • Väga hea eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus
  • Sobivus meeskonnatööks
  • Pingetaluvus ja kiire kohanemisvõime

  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Sõbralikku kollektiivi
  • Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#56611