Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198714

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Finants- ja raamatupidamisalased toimingud
Aruannete koostamine
Palgaarvestus

Ootused kandidaadile

- vanus vähemalt 45 a
- raamatupidamisalane kõrgharidus
- bilansivõimeline
- kohaliku finants-, maksundus- ja tööalase seadusandluse hea tundmine
- töökogemus pearaamatupidajana vähemalt 5 aastat
- kohusetundlikkus, täpsus, ausus, sõbralikkus ja hea pingetaluvus, postiivne ellusuhtumine
- arvuti kasutamise oskus, eeliseks programmi HansaWorld SBE tundmine
- eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

- Stabiilset töösuhet oma ala juhtivas ja edukas ettevõttes
- Konkurentsivõimelist palka
- Ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#198714