Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221939

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ragn-Sells AS ootab oma meeskonda pearaamatupidajat, kelle vastutusalasse kuulub:

  • raamatupidamise korraldamine vastavalt seadustele, kehtivatele RT juhenditele ja Ragn-Sells grupi poolt kehtestatud reeglitele
  • ettevõtte majandusaasta aruande, selle vahearuannete, muu riikliku majandusaruandluse (sh statistika) ja deklaratsioonide nõuetekohane koostamine
  • raamatupidamisüksuse töö korraldamine, valdkondlike tegevuste planeerimine ja koordineerimine
  • osalemine juhtimisarvestuse printsiipide väljatöötamisel ja nende rakendamise tagamine
  • koostöö ja suhtlus audiitorite, maksuameti ja teiste partneritega

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 3 aastast töökogemust raamatupidajana
  • teadmiseid Eesti ja Euroopa Liidu raamatupidamisest ja maksuseadustest, arveldamistest jms regulatsioonidest
  • head suhtlus – ja meeskonnatöö oskust
  • head analüüsi- ja loogilise mõtlemise võimet
  • kohusetundlikkust ja iseseisvust
  • täpsust ja korrektsust
  • head inglise keele oskust
  • soovi teha rahvusvahelist koostööd

Kasuks tuleb:

Epicor Scala raamatupidamistarkvara kasutusoskus

Ettevõte pakub

Tulemustele orienteeritud tööd
Põnevaid väljakutseid ja enesearengu võimalusi rahvusvahelises ettevõttes
Stabiilset töösuhet
Puhkust 35 kalendripäeva
Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas või Haapsalus

CV-le ja motivatsioonikirjale palume lisada palgasoov.

Tööpakkumise number
#221939

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2011
Kuulutus sisestati:
12. märts 2011

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakontor asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Ragn-Sells on kiiresti arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Meie areng on stabiilne, kuid samas kiire tänu julgetele otsustele ja efektiivsele meeskonnatööle. Kui oled valmis uuteks väljakutseteks, siis ootame just Sind!

Vaata rohkem