Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196601

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • finantsarvestusprotsesside korraldamine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

  • rahandus- või majandusalane kõrgharidus;
  • 3-aastane pearaamatupidajana töötamise kogemus;
  • kõrgtasemel eesti keele ja kesktasemel vähemalt ühe võõrkeele valdamine ;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Office);
  • hea pingetaluvus ja tasakaalus ellusuhtumine ja teenindusvalmidus;
  • meeskonnatöö oskus.

Kasuks tuleb:
  • töökogemus avalikus sektoris ja oskus töötada majandustarkvaraga SAP.

  • võimalust üles ehitada hästi toimiv siseteenindusorganisatsioon.

Lisainfo

Elulookirjeldus ja avaldus palume saata hiljemalt 18. maiks e-posti aadressile anneli.villemson(ät)politsei.ee või paberkandjal aadressile:

Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 TALLINN

Ametikoha sisulistele küsimustele vastab Ines Karu, 612 3170, ines.karu(ät)politsei.ee. Kandideerimist puudutavatele küsimustele vastab Anneli Villemson, 612 3450, anneli.villemson(ät)politsei.ee.

Tööpakkumise number
#196601