Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172280

Tööpakkumise number

172280

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja vastutab mõlema ettevõtte raamatupidamise ning aruandluse efektiivse ning nõuetekohase toimimise eest. Ta valmistab ette aruanded riigiametitele ning OP-Pohjola Group’ile, suhtleb audiitoritega, vastutab palgaarvestuse eest. Pearaamatupidaja osaleb ka eelarvete ja prognooside koostamises ning tootearenduses ja nõustab vajadusel kliente ning kolleege.

Nõudmised kandidaadile

• Finantsalane kõrgharidus
• Põhjalik töökogemus pearaamatupidajana, eelistatavalt panganduses või rahvusvahelises kontsernis
• Hea inglise keele oskus, soome keele oskus tuleb kasuks
• Hea suhtlemis- ja koostööoskus

Pakume omalt poolt huvitavat tööd ja häid arenguvõimalusi edukas rahvusvahelises panganduskontsernis. Lisaks pakume häid töötingimusi ning konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2009

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast. MPS Eesti klient on POHJOLA.

OP-POHJOLA GROUP on Soome juhtiv finantsvaldkonna ettevõtete rühm, mis tegutseb panganduse, investeerimise ning kahjukindlustuse valdkonnas. POHJOLA on börsiettevõte alates 1989. a, kontsernis töötab kokku üle 3000 inimese. Eestis tegutsevad POHJOLA panga tütarettevõtted Pohjola Finance ning Pohjola Bank plc Eesti filiaal.

Seoses tegevuse arenguga otsitakse PEARAAMATUPIDAJAT (Pohjola Finance ja Pohjola Bank plc Eesti filiaal).