Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23163

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö sisuks on ettevõtte raamatupidamisarvestuse korraldamine, bilansi, eelarve ja finantsaruannete koostamine, aruandlus Maksu- ja Statistikaametile ning omanikele

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus
  • vähemalt 3-4 aastane töökogemus pearaamatupidajana (soovitavalt tootmisettevõttes)
  • raamatupidamisalase seadusandluse ja programmide tundmine
  • iseseisvus ja täpsus
  • oskus ja tahe teha meeskonnatööd

Eelise annab:
  • vene ja/või inglise kõnekeele oskus

Ettevõte pakub

  • pingelist ja vastutusrikast tööd
  • kaasaegset töökeskkonda ning töövahendeid
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • arengut toetavat koolitust

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume saata elulookirjeldus koos sooviavaldusega personaliotsingufirmasse PerspectivEst aadressil: info@perspectivest.ee

Tööpakkumise number
#23163