Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151073

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö on täistööajaga. Töö asukohaks on Tallinn, Katusepapi 35.
Pearaamatupidaja allub: Juhatusele

Põhilised tööülesanded:

  • Bilansi koostamine
  • Õigeaegse ja nõuetele vastava aruandluse tagamine
  • Maksudeklaratsioonide koostamine
  • Palgaarvestus
  • Osalemine majandustarkvara juurutusprotsessis
  • Suhtlemine audiitoriga
  • Juhatuse nõustamine finantsplaneerimisel

Ootused kandidaadile

  • Erialane töökogemus
  • Bilansivõimelisus
  • Teadmised raamatupidamise headest tavadest
  • Vähemalt kesktasemel inglise keele ning suhtlustasemel vene keele oskus
  • Hea üldine arvuti kasutamise oskus
  • Oskus ja huvi korraldada kogu ettevõtte raamatupidamise alast tegevust
  • Uuendusmeelne, ideede väljapakkuja ning teostaja
  • Meeskonnatööd hindav

  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd, sh võimalust osaleda ettevõtte finantsplaneerimisel
  • Head töökeskkonda
  • Sõbralikku ja tugevat meeskonda

Tööpakkumise number
#151073

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. mai 2008
Kuulutus sisestati:
8. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppeline

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte. Meie eesmärk on olla heaks koostööpartneriks oma Kliendist ettevõtetele. Aitame ettevõtet seoses töötajate vajadusega nende otsingul, intervjuude ja testide korraldamisel, töösuhte vormistamisel, palga maksmisel ning kõiges muus, mis seotud personali haldamisega.
Personalipunkt Extra OÜ Kliendiks on AS Pakendikeskus. AS Pakendikeskus on asutatud 1993.a., põhitegevusaladeks on pakkeseadmete ja - materjalide müük, pakketeenuse osutamine. AS Pakendikeskuse esindused on lisaks Tallinnale veel Tartus, Pärnus, Jõhvis ning Soome turu jaoks on tehtud internetipood.

Vaata rohkem