Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42474

Tööpakkumise number

42474

Töö kirjeldus

Pakume tööd pearaamatupidajale noores ja loominguliselt arenevas kollektiivis Nõmmel roheliste mändide all.
Pearaamatupidaja tööülesanneks on kõik ettevõtte raamatupidamistööd kahes omavahel tihedalt koos töötavas ettevõttes - Pedrobeat AS ja MT Holding OÜ.

Nõudmised kandidaadile

• Bilansivõimelisus, sealhulgas 2005.a. majandusaasta konsolideeritud bilansi koostamine
• Eeldame raamatupidamis- ja maksuseaduste tundmist
• Eelistame kandidaate, kes on oskavad töötada iseseisvalt
• Kasuks tuleb eelnev töökogemus pearaamatupidajana, inglise keele oskus ja Taavi Tarkvara raamatupidamisprogrammi tundmine

Ettevõte pakub

• Palju tööd ja eneseteostamise võimalust
• Paindlikku tööreziimi
• Kolleegide toetust ja abi
• Täienduskoolitust vastavalt soovile ja vajadusele
• Tööle vastavat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2005
Kuulutus sisestati:
16. märts 2005

Pedrobeat AS on muusikasalvestiste (CD- ja DVD-plaadid jm.) maaletoomise ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Esindame Eestis maailma suurimaid muusikat tootvaid firmasid - Universal Music, Warner Music, EMI, BMG, Sony Music.