Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27319

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ RevalHansa loodi 2000.aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetseid raamatupidamisteenuseid ning finantskonsultatsioone. Meie prioriteediks on alati olnud professionaalne, efektiivne ning kliendile mugav teenindus.
Meie klientideks on hetkel 30 erineva suurusega ettevõtet, kellele osutatakse peamiselt raamatupidamise täisteenust alates dokumentide sisestusest kuni aruanneteni.
Seoses töömahu kasvuga otsime ettevõttesse pearaamatupidaja kogemustega inimest, kes vastaks järgmistele eeldustele:

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt raamatupidamisalane haridus
  • vähemalt kaheaastane pearaamatupidaja kogemus
  • bilansivõimelisus
  • hea arvutikasutamise oskus, kasuks tulevad head teadmised Excelist ning raamatupidamisprogrammidest SAF ning HansaRaama
  • valmidus iseseisvaks tööks
  • täpsus, korrektsus ning head suhtlemisoskus
  • kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • tulemustele ja töömahule vastavat palka
  • kaasaegset töökeskkonda väikses kuid arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#27319