Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28867

Tööpakkumise number

28867

Töö kirjeldus

* igapäevase raamatupidamise töö planeerimine ja juhtimine;
* eelarvete ja finantsaruannete ettevalmistamine ja teostus;
* kulutuste kontroll ning ressursside efektiivse kasutamise tagamine;
* ettevõtte esindamine riiklikes instantsides.

Nõudmised kandidaadile

* oled bilansivõimeline raamatupidamise või majandusalase kõrgharidusega kandidaat;
* omad kogemust pearaamatupidajana;
* tunned ja oskad kasutada oma tööks vajalikke arvutiprogramme ning omad kogemust programmiga Hansa Raama;
* suhtled eesti-, vene-, ja inglise keeles;
* oled osav aja- ja töö planeerija ning Sinu head suhtlemisoskust, täpsust ning kohusetunnet on alati kõrgelt hinnatud;
* Sinu iseloomuomadusteks on hoolikus, kannatlikkus, püsivus ja hea enesevalitsemisoskus.

Pakume Sulle, kui edukale pearaamatupidajale põnevat tööd arenevas valdkonnas, tegusaid kolleege, kaasaegset töökohta kesklinnas, parimate tulemuste saavutamiseks vajalikke töövahendeid ja tööle väärilist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2004

Tegeleme kinnisvaraarendusega alates maa ostmisest, detailplaneeringust ja projekteerimisest ehituse peatöövõtu ja müügini välja. Otsime arenduseks sobivaid krunte ja abistame maaomanikke kinnisvaraprojektide arendamisel.
Onix Investi lipukirjaks on isikupära ja kvaliteet. Meie arendatud elu- ja äripinnad täidavad ka kõige nõudlikuma kliendi ootused. Onixi esimene
arendusprojekt: eksklusiivne tornelamu Pirita tee vahetus läheduses on oma ambitsioonikuses sobiv näide illustreerimaks meie filosoofiat...