Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62410

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja töö eesmärgiks on kontserni kuuluva Eestis tütarettevõtte majandustegevuse täpne ja õige kajastamine ning juhtkonna õigeaegne varustamine majandusarvestust puudutava informatsiooniga.

Ootused kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on erialane kõrgharidus ja töökogemus ning raamatupidamis- ja ärialase seadusandluse tundmine. Lisaks eesti keele valdamisele on vajalik vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Töö eeldab juhtimiskogemust ning IFRS-i tundmist, kasuks tuleb kogemus Navision (Scala) tarkvaraga. Edukal kandidaadil on väga head organiseerimis- ja administreerimisoskused, ta on meeskonnatööle orienteeritud, töökas, täpne, järjekindel ja iseseisev.

Ettevõte pakub huvitavat ja eneseteostust võimaldavat tööd edukas firmas, kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas, koolitust ja arenguvõimalusi, konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu.

Lisainfo

võimalusel saata fotoga CV

Tööpakkumise number
#62410