Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30180

Tööpakkumise number

30180

Töö kirjeldus

* kontserni tütarettevõtte igapäevase raamatupidamise töö organiseerimine algdokumentidest kuni finantsaruanneteni välja;
* organisatsiooni sisene aruandlus;
* finantsseisundite analüüs;
* ettevõtte esindamine riiklikes instantsides.

Nõudmised kandidaadile

* oled bilansivõimeline raamatupidamise või majandusalase kõrgharidusega kandidaat;
* omad eelnevat töökogemust raamatupidajana ja ei karda hakata korraldama alustava ettevõtte raamatupidamist;
* tunned ja oskad kasutada oma tööks vajalikke arvutiprogramme;
* saad hakkama suhtlemisega nii soome- kui inglise keeles;
* Sa ei karda vastutust ja oled kõrge pinge- ning stressitaluvusega inimene;
* Sind iseloomustavateks sõnadeks on täpsus ja korrektsus ning oled hea analüütilise mõtlemisvõimega ja innovaatiline isiksus.

Pakume Sulle, kui edukale pearaamatupidajale põnevat tööd kosmeetika valdkonnas, meeldivaid ning tegusaid kolleege, parimate tulemuste saavutamiseks vajalikke töövahendeid ja tööle väärilist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2004
Kuulutus sisestati:
7. mai 2004

Suure Soome ettevõtte Noiro Corporation tütarettevõte Eestis. Tegeleme tuntud kaubamärkide Lumene, Cutrin, Herbina, Anytime ja Nanoel maaletoomisega ning hulgimüügiga.