Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191193

Tööpakkumise number

191193

Töö kirjeldus

* raamatupidamise korraldamine;
* rahavoogude juhtimine;
* eelarvete täitmise kontroll ja analüüs;
* statistiline aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

* erialane kõrgharidus;
* eelnev töökogemus pearaamatupidajana vähemalt 5 aastat;
* inglise ja eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas;
* enesekehtestamise oskus (s.h. välispartneritega suhtlemisel).

Kasuks tuleb:
* töökogemus rahvusvahelises ettevõttes;
* töökogemus Oracle Financials'iga.

Ettevõte pakub

* huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes;
* meeldivat töökeskkonda sh sõbralikke kolleege;
* tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Koos CV-ga palume kandidaatidel esitada kaaskiri, milles te kirjeldate oma seniseid töökogemusi ja -oskusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2010

Modera Consulting OÜ on 2000.a. asutatud infotehnoloogia ettevõte, mis pakub tööd 25 pühendunud töötajale. Olulisemaks oma tooteks on modera.net platvormil baseeruvad arendused. 2008.a. müügitulu oli 22 miljonit krooni.
Seoses tegevuse laiendamisega