https://www.cvkeskus.ee/176383

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176383

Pearaamatupidaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja tööks on kõikide firma raamatupidamistoimingute teostamine, bilanss, rahavoogude planeerimine, finantsanalüüs, suhtlemine pangaga, Maksu- ja Tolliametiga, suhtlemine tarnijate ja klientidega finantsküsimustes.
Lisaks eelpool toodule ootame sobivalt kandidaadilt teadmisi ja kogemusi personalitöös: tööseadusandlus, dokumentatsioon, puhkusegraafikud, juhatuse koosoleku protokollide ja käskkirjade vormistus.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on finants-, raamatupidamis- või majandusalane kõrg- või keskeriharidus. Eeliseks loeme vähemalt kahe aasta pikkust töökogemust pearaamatupidajana.
Tööks on vajalik vene keele oskus heal tasemel kõnes ja kirjas. kasuks tuleb ka inglise keele oskus.
Ettevõttes on kasutusel Merit ja Directo raamatupidamisprogrammid.


Ettevõte pakub

Iseseisvat tööd edukas ettevõttes.
Vajadusel täienduskoolitust.


Lisainfo

Palgasoov palume märkida kaasikirjas või CV-s. Sobilike kandidaatidega võtame ühendust nädala jooksul peale CV saatmist.


Tööpakkumise number
#176383

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2009

Firma nimi peidetud

CV Keskuse kliendiks on Minitex OÜ.Minitexi on HUPPA kaubamärki kasutav lasteriiete tootmise, jae- ja hulgimüügi ettevõte (www.huppa.eu). Töötajaid kuni 15 – 20. Ettevõttel on hetkel kolm kauplust Tallinnas, plaanis avada mõned veel Eestis. Väga tihedalt on ettevõttega seotud lähiriikides asuvad esindused Riias ja Vilniuses ( 3 kauplust Riias ja 1 kauplus Vilnius). Ettevõtte põhiturud on Eesti, Läti, Leedu, Soome, Venemaa, Ukraina.

Vaata rohkem