Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147768

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte raamatupidamise ja aruandluse korrektne korraldamine ja teostamine
ettevõtte finantsarvestuse teostamine
maksuameti ja muude ametkondadega suhtlemine
palgaarvestus ja lihtsamad personalitööalased ülesanded

Ootused kandidaadile

eelnev erialane töökogemus bilansivõimelise raamatupidajana
raamatupidamis- ja maksuseaduste tundmine
usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus
hea inglise keele oskus ( kõnes ja kirjas)
hea arvutioskus, raamatupidamistarkvara tundmine

Ettevõte pakub

rahvusvahelist töökogemust
meeldivat ja toetavat meeskonda
konkureerivat palka

Tööpakkumise number
#147768

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2008

Manpoweri kliendiks on toidulisandite ja tarbekeemia turustamisega tegeleva rahvusvahelise firma Eesti tütarettevõte.

Vaata rohkem