Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26085

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • KPMG Estonia raamatupidamise korraldamine,
  • maksude arvestus,
  • firmasisese ja -välise aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalane kõrgharidus
  • vähemalt kolmeaastane töökogemus
  • pearaamatupidajana
  • raamatupidamist reguleerivate seaduste, määruste ning EV Raamatupidamise Toimkonna juhendite tundmine
  • kompetents IFRS valdkonnas ja kogemus konsolideeritud aruannete koostamisel
  • väga hea inglise keele oskus, vene ja teiste võõrkeelte oskus on eeliseks
  • kiire ja loogiline mõtlemine
  • iseseisvus, koostöövalmidus ja kohusetunne
  • hea suhtlusoskus, kohanemisvõime ja stressitaluvus
  • arvutioskus

Kasuks tuleb
  • Taavi Palk ja Taavi Personal tarkvara tundmine
  • juhtimisalane töökogemus

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vaheldusrikast ja pingelist tööd
  • erialaseid arenguvõimalusi ning täiendkoolitust
  • võimalust töötada koos tippspetsialistidega
  • head töökeskkonda ning konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kandideerida võib läbi CV-Keskuse keskkonna või

saata CV koos foto, palgaootuste ja motivatsioonikirjaga kuni 16.01. 2004 aadressil:

KPMG Estonia (märgusõna:”pearaamatupidaja”)
Ahtri 10A
10151 Tallinn

Lisainfot meie kohta võib leida kodulehelt www.kpmg.ee
Info telefon 06268790 Piret Laur

Tööpakkumise number
#26085