Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139768

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide raamatupidamise korraldamine
  • maksude arvestus
  • firmasisese ja -välise aruandluse koostamine
  • eriraamatupidamine (palgaarvestus, raamatupidamine kliendi süsteemis jm.)
  • finantsraamatupidamine
  • aastaaruannete koostamine
  • raamatupidamiskannete kontroll kliendi süsteemis ja tugi aruandluse koostamisel
  • kogu ettevõtte raamatupidamise korraldus

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalane kõrgharidus
  • vähemalt kolmeaastane töökogemus raamatupidajana
  • raamatupidamist reguleerivate seaduste, määruste ning EV Raamatupidamise Toimkonna juhendite tundmine
  • teadmised konserni raamatupidamisest ja IFRSist
  • väga hea inglise keele oskus
  • kiire ja loogiline mõtlemine
  • iseseisvus, koostöövalmidus ja kohusetunne
  • hea suhtlusoskus, kohanemisvõime ja stressitaluvus
  • arvutioskus

  • huvitavat ja pingelist tööd arenevas meeskonnas, mis võimaldab olemasolevat potentsiaali maksimaalselt kasutada ja arendada
  • erialaseid arenguvõimalusi ning täiendkoolitust
  • võimalust töötada koostöös Eesti tippspetsialistidega
  • head töökeskkonda ning konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#139768

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2008

KPMG on ärinõustamisfirmade ülemaailmne võrgustik, mis pakub auditi-, maksu- ja nõustamisteenuseid. KPMG eesmärk on luua teadmiste abil väärtust oma klientide, töötajate ja kapitaliturgude jaoks. Tegutseme 145 riigis ning meil on enam kui 123 000 töötajat üle maailma.

KPMG Baltics on üks juhtivaid rahvusvahelisi ärinõustamisfirmasid Baltikumis. Meie meeskonda kuulub enam kui 260 audiitorit ja ärinõustajat, kellel on pikaajaline rahvusvaheline töökogemus ning põhjalikud teadmised regiooni ärikeskkonnast. Oskuste, kogemuste ning informatsiooni aktiivne vahetamine võimaldab meil pakkuda mitmekülgset teenustepaketti kolmes Balti riigis.

KPMG on Eestis raamatupidamisteenuste osutamiseks loonud tütarettevõtte KPMG Raamatupidamisteenused OÜ, kelle klientideks on nii tegevust alustavad ettevõtted kui väljakujunenud rahvusvahelised suurfirmad.

Vaata rohkem