Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52953

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidamisalase töö korraldamine
Konsolideeritud finantsaruannete koostamine
Aruannete perioodiline esitamine juhatusele
Palgaarvestus
Maksudeklaratsioonide koostamine ja esitamine maksuametile

Ootused kandidaadile

2-aastane töökogemus pearaamatupidajana
Kõrgharidus
Raamatupidamis- ja maksuarvestust reguleerivate õigusaktide tundmine
Arvuti tabelarvestusprogrammide kasutamise oskus
Kohusetunne, täpsus ja korrektsus
Algatus- ja vastutusvõime

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Konkurentsivõimelist palka
Eneseteostus võimalust
Koolitust

Lisainfo

Isikliku sõiduauto kasutamisvõimalus.
Raamatupidamisosakonnas tootab 2 raamatupidajat

Tööpakkumise number
#52953