Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127960

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte raamatupidamise ja aruandluse korrektne korraldamine ja teostamine
  • finantsarvestuse ja -aruandluse süsteemi ja protseduuride edasiarendamine
  • palgaarvestus
  • osalemine eelarve koostamisel
  • lisaks ühe sidusettevõtte raamatupidamise teostamine algusest lõpuni

Ootused kandidaadile

  • pikaajaline töökogemus raamatupidajana
  • EV raamatupidamis- ja maksualaste seaduste tundmine
  • korrektsus ja täpsus
  • õpi-ja arenemisvalmidus, positiivne eluhoiak
  • keskendumisvõimeline ja hea rutiini- ning stressitaluvus
  • koostöövalmidus ja lojaalsus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • võimalust töötada väga professionaalses ja toredas meeskonnas
  • kaasaegset töökeskkonda
  • enesetäiendamise võimalust
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#127960