Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670534

PEARAAMATUPIDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 3000 - 5500 €/kuus
Kuulutus sisestati: 2. oktoober 2020
Kuulutus aegub:31. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Holding ettevõtete raamatupidamise korraldamine ja järelvalve

  • Raamatupidamise osakonna juhtimine

  • Tehniliste ülesannete koostamine arendajatele

  • Maksuarvestuse pidamine

  • Suhtlemine välismaiste audiitorite ning raamatupidajatega

  • Dokumentatsiooni pidamise kontroll ning nõuetekohane säilitamine

  • Finants- ja maksuaruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus raamatupidamises või seonduv majandusharidus.

  • Hea kirjalik ja suuline inglise, eesti ja vene keele oskus

  • Töökogemus pearaamatupidajana vähemalt 3 aastat

  • Töökogemus rahvusvahelises ettevõttes

  • Meeskonna juhtimise kogemus

  • Soovitatav kogemus maksu audititega

  • Praktilised teadmised raamatupidamisest ja maksualastest õigusaktidest

  • Võime töötada stressirohkel ametikohal ja suure hulga andmetega

  • Avatud uuendustele ja muutustele

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka

  • Кaasaegne kontor Tallinna kesklinnas

  • Arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

  • Tasuta parkimist

  • Kirglikke ja hoolivaid kolleege

  • Suurepäraseid kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#670534

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

ITM tegutseb alates 2002. aastast üldiste- ja spetsiifiliste finantsturu online-projektide arendamise ja toetamisega. Meil on väga rikas online-arendamise ajalugu ning oma tegutsemise ajaloo jooksul oleme edukalt teostanud üle 300 IT-projekti rohkem kui 35 riigis.

Vaata rohkem