Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153743

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • AS Balti Autoliising raamatupidamisarvestuse korraldamine;
  • finants-, maksu- ja statistikaaruandluse koostamine ja esitamine (sh aastaaruanne);
  • audiitoritega suhtlemine;
  • uute toodete ja infosüsteemide arenduses osalemine;
  • raamatupidamise osakonna juhtimine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

  • töökogemust pearaamatupidajana;
  • erialast haridust;
  • raamatupidamisalase seadusandluse head tundmist;
  • planeerimis- ja organiseerimisvõimet;
  • väga head MS Exceli kasutusoskust;
  • valmisolekut osakonna üldjuhtimiseks.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd ning eneseteostamise võimalust;
  • toetust väljaõppeks, koolitus- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 11. mail saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Hansapangast > Tulge tööle Hansapanka > Kõik töökuulutused > Pearaamatupidaja

Tööpakkumise number
#153743

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
28. mai 2008

Hansapanga Gruppi kuuluv Balti Autoliisingu AS on spetsialiseerunud lühi- ja pikaajalise autorendi- ja autoparkide haldamise teenuse pakkumisele Balti riikides.

Otsime oma meeskonda

pearaamatupidajat.

Vaata rohkem