https://www.cvkeskus.ee/91965

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91965

Tööpakkumise number

91965

Töö kirjeldus

Sa vastutad ettevõtte raamatupidamise korrektse korraldamise ja teostamise ees ning tagad aruannete õigeaegse esitamise riigiorganitele ning ettevõttesiseseks kasutamiseks. Sinu ülesanneteks on raamatupidamise kannete tegemine, pangaoperatsioonid, bilansi ja majandusaasta aruannete koostamine, igakuine aruandlus juhtkonnale ning palgaarvestus. Sa juhendad kassa ja laoarvestusega tegelevaid kolleege. Samuti tuleb Sul vormistada töölepingud ning nende lisad. Pearaamatupidaja allub tegevjuhile. Ettevõttes on kasutusel Hansa Raama raamatupidamise programm.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on erialane kõrg- või eriharidus ning vähemalt 3-aastane kogemus pearaamatupidajana. Olulised on põhjalikud teadmised raamatupidamist ja maksukorraldus puudutavast seadusandlusest. Kasuks tuleb, kui oled kokku puutunud kontserni arvestuse ja konsolideerimisega ja/või
töötanud toomisettevõttes. Töö nõuab analüüsioskust, korrektsust ja täpsust ning suutlikkus oma tööd iseseisvalt ja ajagraafikus püsides korraldada.
Edukas kandidaat on arenemisvõimeline, initsiatiivikas, hea suhtlemisoskusega, nooruslik ning positiivse ellusuhtumisega. Sa suudad töötada tulemuslikult ka pingelistes olukordades ja oled koostöövalmis meeskonnaliige.


Ettevõte pakub

Koduaken pakub Sulle mitmekülgset tööd, tegutsemisvabadust ja võimalust areneda koos ettevõttega, sõbralikku ja rõõmsat kollektiivi ning korralikku töötasu.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Koduaken on 1998. aastal tegevust alustanud Eesti ettevõtte, mis tegeleb PVC-profiilist akende ja uste tootmise, müügi ja paigaldusega. Ettevõtte tootmine ja müügiesindus asuvad Tallinnas ning esindused ja edasimüüjad üle Eesti. 40-liikmeline meeskond on saavutanud turul tuntuse ja kindla positsiooni. Lisainfo ettevõtte kohta Internetis: www.koduaken.ee.