Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65138

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- bilansi-ja kasumiaruande kontroll
- aruanded Maksu -ja Tolliametile
- aruanded Statistikaametile
- Fazer Grupi aruandlus
- pangakanded
- põhivara arvestus
- osakonnatöö koordineerimine ja kontroll

Ootused kandidaadile

- kõrgharidust ja finantsanalüüsi tundmist
- soovitavalt erialast töökogemust tootmisettevõttes
- täpsust ja head suhtlemisoskust
- arvutikasutamise oskust
- raamatupidamist ja makse käsitlevate õigusaktide tundmist
- kasuks tuleb programmide Navision, Axapta ja Taavi tundmine.

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd suures ja arenevas ettevõttes
- stabiilsust ja konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#65138