Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #120486

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

finants- ja raamatupidamisalaste tööde teostamine ja korraldamine ning analüüside, aruannete ja eelarvete koostamine.

Ootused kandidaadile

  • töökogemus pearaamatupidajana
  • kõrgem haridus (soovitavalt majandusalane)
  • hea analüüsi- ja planeerimisoskus
  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • algatusvõime ja iseseisvus
  • koostöövõime ja pingetaluvus
  • väga hea eesti ja hea inglise ja vene keele oskus
  • väga hea arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • huvitavat ja pingelist tööd
  • konkurentsivõimelist tasu

Tööpakkumise number
#120486

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2007
Kuulutus sisestati:
22. august 2007

Expert Estonia ASi Expert Tehnikakaupluste kett on osa ülemaailmsest jaemüügiketsist Expert, kuhu kuulub üle 7400 tehnikakaupluse. Eestis oleme tegutsenud juba üle 14 aasta ja tänaseks ühendame 15 kauplust. Aastakäive ulatub ligikaudu 200 miljonini ja töötajate arv on ligikaudu 100. Eesmärgiks on seatud kvaliteettehnika uusimate mudelite pakkumine täna, homme ja ka mitmete aastate pärast.

Vaata rohkem