Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173023

Tööpakkumise number

173023

Töö kirjeldus

- ettevõtte raamatupidamise korraldamine,
- majandusaasta aruande koostamine,
- ettevõtte eelarve projekti koostamises osalemine,
- eelarve täitmise igakuine aruande koostamine ja esitamine,
- töötasude õigeaegne arvestus ja väljamaksete tagamine,
- maksude arvestus ja esitamine,
- statistika aruannete koostamine ja esitamine,
- ostuarvete ja kuludokumentide sisestamine ja aruandlus,
- müügireskontro jooksev jälgimine ja aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

- kesk-eri või kõrgharidus majandusarvestuses,
- vähemalt 1,5 aastane töökogemus ülaltoodud tööülesannete täitmises,
- eesti keele valdamine,
- vene keele valdamine suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- arenemisvõimalust,
- nooruslikku ja toetavat meeskonda,
- tulemustele vastavat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2009

Ettevõte on spetsialiseerunud veevaruste, kanalisatsiooni, gaasivarustuse välisvõrkude ehitamisele ning rekonstrueerimisele; teede, kergliiklusteede, maanteede, tänavate, platside rajamisele ja rekonstrueerimisele.